Isokonstrukt
Home Contact Franšais
Aarzel niet ons te contacteren voor meer informatie
 
 
Over Isokonstrukt
 
Nieuwbouw
 
Renovatie
 
Referenties
 
 
FOOD
PolySto
Algemeen
Sanicoat stootranden
Inox stootranden
Beton stootranden
PE-stootbanden
Inox stootpalen
Folder
Montage foto's
Meer info: polysto.com

B-Hygienic
Algemeen
Polyester panelen
Folder
Reno paneel
Renocempanel
Insu paneel
Sandwich paneel
Montage foto's
Meer info: b-hygienic.com
ATT afwatering
Afvoerputten
Roostergoten
Sleufgoten
Folder
Meer info: ATT.eu
PHARMA
Puraco Cleanroom
Cleanroom wandbeschermingen
Cleanroom wanden en plafonds
Folder
Meer info: puraco.eu
NON-FOOD
Indumetal
Logistieke aanrijbeveiliging
Eigenschappen en klassen
Keuzehulp
Fotomateriaal
Folder
Catalogus
Meer info: indumetal.it

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Contact

ALGEMENE GEGEVENS:


Isokonstrukt
Maesbossen 3
B-9160 Lokeren
Belgium
tel: +32 (0) 9 33 77 66 6       
fax: +32 (0) 9 33 77 66 9     
email: info@isokonstrukt.be

Btw-nummer: BE 456.633.636
Ondernemingsnummer: 0456.633.636                                           
CONTACTPERSONEN:
Bert De Waegenaere
Directeur
bert@isokonstrukt.be
mob: +32 (0) 473 97 38 83
Chris Vannitsen
Werfleider
chris@isokonstrukt.be
mob: +32 (0) 477 23 28 98
  Erwin De Waele
Product Manager
erwin@isokonstrukt.be
mob: +32 (0) 479 24 90 00
Alex Moreels Alex Moreels
Alg. Bestuurder
alex@polysto.com
tel: +32 (0)9 337 76 67
  Benoit Van Velthoven
Financial Manager
benoit@polysto.com
tel: +32 (0)9 337 76 68

Alex Moreels Nancy Faut
Internal Sales
nancy@isokonstrukt.be
tel: +32 (0)9 337 76 66

 

 
Isokonstrukt - Maesbossen 3 - 9160 Lokeren - Belgium - Tel: 09/337.76.66 – Fax: 09/337.76.69